Prawnik osobisty

Obsługa prawna klientów indywidualnych

Jest to marka dedykowana dla osób fizycznych w tym prowadzących działalność gospodarczą, oraz ich rodzin, szukających w zależności od potrzeb i oczekiwań kompleksowych usług prawnych pozwalających na optymalne zabezpieczenie i reprezentowanie interesów zarówno majątkowych jak i niemajątkowych.

Indywidualne podejście do sprawy w połączeniu z praktyką zawodową stwarza spore możliwości w rozwiązaniu doraźnych lub mogących powstać w przyszłości komplikacji prawnych.

Podstawowe filary współpracy opierają się na konkretnych i trwałych wartościach, które nas nigdy nie zawiodły w relacjach z Klientami, a mianowicie:

  • Zrozumienie
  • Zaufanie
  • Zaangażowanie
  • Doświadczenie
  • Dyspozycyjność

Wypracowane zasady współpracy pozwalają na sprawne zdiagnozowanie istniejącego problemu, jego wnikliwą analizę i ocenę prawną prowadząc do przedstawienia określonych działań w ramach najkorzystniejszych rozwiązań prawnych w oparciu o ustalone potrzeby Klienta.

Ze szczególną uwagą podchodzimy do wsparcia emocjonalnego, wyciszenia emocji często towarzyszącym skonfliktowanym stronom oraz pomagamy w trudnych chwilach przez cały czas trwania postępowania. Dla nas liczy się umiejętność sprawnego rozwiązania sprawy oraz dążenie do osiągnięcia założonego celu.

Honorujemy Kartę Dużej Rodziny

Kancelaria Radców Prawnych Książkiewicz Muchowicz wspiera rodziny. Posiadacze Poznańskiej Karty Dużej Rodziny otrzymują 20% zniżki na wszystkie usługi świadczone przez Kancelarię. Więcej informacji o Karcie znajdą Państwo na stronie Internetowej programu.

Udzielamy bieżącej i wszechstronnej pomocy prawnej w zakresie następujących specjalizacji:

Prawo rodzinne i opiekuńcze

Prawo spadkowe

Prawo umów

Sprawy Frankowiczów

Nieruchomości

Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych

Odszkodowania

Prawo konsumenckie

Prawo karne i wykroczeń

r.pr. Michał Muchowicz, t: +48 793 667 775
Radca Prawny Michał Muchowicz kieruję praktyką indywidualną kancelarii.

Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie i postępowaniu cywilnym (sądowym), ze szczególnym uwzględnieniem prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa umów, prawa spadkowego, prawa odszkodowań i prawa konsumenckiego, a także w alternatywnych (pozasądowych) metodach rozstrzygania sporów (arbitraż, mediacje, negocjacje).

Więcej o Michale >>