Sprawy frankowiczów

Kancelaria reprezentuje Klientów przed sądami w sprawach dotyczących kredytów frankowych. Na bieżąco śledzimy aktualne orzecznictwo i poglądy doktryny, co umożliwia przedstawienie Klientowi rzetelnej informacji o powierzonej do prowadzenia sprawie.

Na początku dokonujemy wstępnej weryfikacji. Jeżeli sprawa rokuje pozytywnie, przedstawiamy Klientowi kwotę, jakiej będzie on mógł domagać się od banku. Kolejnym etapem jest wystąpienie na drogę sądową. Klient od początku otrzymuje pełną informację o kosztach sprawy.

Podejmujemy się prowadzenia spraw na terytorium całej Polski. Począwszy od 7 listopada 2019 r. osoby, których miejsce zamieszkania znajduje się na terenie właściwości sądu poznańskiego będą mogły wytaczać sprawy o zapłatę przeciwko bankom w Poznaniu, co ograniczy koszty związane z dojazdami kancelarii.

Jeżeli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości skontaktuj się z nami.
Zapraszamy do współpracy!

r.pr. Michał Muchowicz, t: +48 793 667 775
Radca Prawny Michał Muchowicz kieruję praktyką indywidualną kancelarii.

Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie i postępowaniu cywilnym (sądowym), ze szczególnym uwzględnieniem prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa umów, prawa spadkowego, prawa odszkodowań i prawa konsumenckiego, a także w alternatywnych (pozasądowych) metodach rozstrzygania sporów (arbitraż, mediacje, negocjacje).

Więcej o Michale >>