O kancelarii
Kancelaria pragmatycznie zorientowana na sukcesy klientów
Nasza dewiza jest prosta -Prawnicy dla Ciebie i Twojego biznesu.

Partnerzy Kancelarii połączyli swoje siły w maju 2018 r. Do tego czasu każdy z nich zdobywał doświadczenie w renomowanych kancelariach, a radca prawny Michał Muchowicz także jako mediator oraz asystent sędziego w sądach. W ramach dotychczasowej praktyki kancelaria wielokrotnie pomagała Klientom indywidualnym w ich sprawach osobistych i doradzała podmiotom gospodarczym w bieżącej działalności.

Partnerzy kancelarii przykładają dużą wagę do wysokich standardów świadczonych przez siebie usług, stale doszkalając się w zakresie wiedzy prawniczej i umiejętności miękkich.

Misją kancelarii jest przede wszystkim zapewnienie Klientom skutecznych rozwiązań szytych na miarę, dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Rozumiemy jak ważna w relacji z Klientem jest komunikacja, dbałość o relacje i dyspozycyjność, dlatego do każdej sprawy, której się podejmujemy, dedykujemy osobę odpowiedzialną, tzw. opiekuna Klienta (dostępnego w zależności od potrzeb Klienta osobiście, telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail).

Dbamy również o to, aby maksymalnie oszczędzać czas naszych Klientów, dlatego wychodzimy z założenia, że obsługa prawna musi być kompleksowa.

Na co dzień współpracujemy z notariuszami, komornikami, tłumaczami, rzeczoznawcami, doradcą podatkowym oraz detektywem. Korzystamy również z usług Pawła Muchowicza (of counsel) – specjalisty w zakresie branży motoryzacyjnej, posiadającego wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu ryzykiem finansowym (kredytowym i operacyjnym) w sektorze automotive oraz przeprowadzaniu audytów wewnętrznych, audytów finansowych oraz świadczeniu usług doradczych, zdobyte w międzynarodowych korporacjach konsultingowych.

Obszary praktyki
Chcąc zapewnić kompleksową obsługę prawną zarówno Klientowi indywidualnemu, jak i Klientowi korporacyjnemu, Kancelaria od początku wprowadziła dwa obszary praktyki

Praktyka indywidualna

poświęcona sprawom osobistym Klientów, za którą odpowiada radca prawny Michał Muchowicz

Więcej informacji

Praktyka korporacyjna

poświęcona obsłudze biznesu, której pracami kieruje radca prawny Agnieszka Książkiewicz.

Sprawdź ofertę

Nasze certyfikaty

Certyfikat Pomocny Prawnik portalu SpecPrawnik.pl