Paweł Muchowicz

Specjalizuje się w branży motoryzacyjnej, posiadając wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu ryzykiem finansowym (kredytowym i operacyjnym) w sektorze automotive oraz przeprowadzaniu audytów wewnętrznych i konsultingu.
doradca ds. rynku automotive

Posiada miedzynarodowe doświadczenie w branży finansowania automotive.

Od roku 2010 pełni kluczowe funkcje w zarządzaniu ryzykiem w jednej z największych międzynarodowych korporacji zajmujących się finansowaniem rynku automotive.

Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu Bankiem. W latach 2006 – 2010 Członek Zarządu GMAC Bank Polska S.A. W latach 2009 – 2010 pełnił funkcje Dyrektora Zarządzającego; kierował transakcją sprzedaży Banku. W latach 2006 – 2009 Dyrektor Operacyjny Banku odpowiedzialny m. innymi za zarządzanie ryzykiem kredytowym i operacyjnym.

Członek Instytutu Biegłych Księgowych (ACCA) w Wielkiej Brytanii, Certyfikowany Audytor Wewnętrzny (CIA), członek Instytutu Audytorów Wewnętrznych (IIA).

Posiada bogate doświadczenie w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych, audytów finansowych oraz świadczeniu usług doradczych zdobyte w międzynarodowych korporacjach konsultingowych, W latach 2002-2006 zdobywał doświadczenie jako Audytor Wewnętrzny w bankach i spółkach leasingowych należących do międzynarodowej Grupy Kapitałowej zajmującej się finansowaniem pojazdów. Przeprowadzał audyty oraz projekty doradcze dotyczące procesów akwizycji, windykacji, remarketingu oraz obsługi klienta indywidualnego i korporacyjnego w bankach i spółkach leasingowych na terenie większości krajów europejskich.

Potrzebujesz porady prawnej?